Dnevnik.rs Objavljeno pre 2 sata

PANČEVCI OSTALI BEZ DEFANZIVCA KONATARA: Teško mi je što odlazim, ali došlo je vreme

PANČEVCI OSTALI BEZ DEFANZIVCA KONATARA: Teško mi je što odlazim, ali došlo je vreme

Defanzivac Marko Konatar posle pet i po godina napušta Železničar i karijeru nastavlja u litvanskom Kaunas Žalgirisu.