Dnevnik.rs Objavljeno pre 2 sata

GRAD PONOVO DELI SUBVENCIJE ZA BICIKLE! Prijave počinju uskoro, građani mogu da dobiju 15.000 dinara za kupovinu dvotočkaša

GRAD PONOVO DELI SUBVENCIJE ZA BICIKLE! Prijave počinju uskoro, građani mogu da dobiju 15.000 dinara za kupovinu dvotočkaša

Grad Novi Sad i ove godine nastavlja program „Biciklom za zeleni Novi Sad 2026“, za koji je iz budžeta izdvojeno 22,5 miliona dinara za subvencije pri kupovini bicikala.