24sedam Objavljeno pre 2 sata

Rade Bogdanović se pokajao: Opleo po tamnoputim fudbalerima, pa morao da se izvinjava!

Rade Bogdanović se pokajao: Opleo po tamnoputim fudbalerima, pa morao da se izvinjava!

Ovo mu nije trebalo