Pink.rs Objavljeno pre 2 sata

‘Ne znam da li sam zaslužio’ Jokić: Privilegija je i zadovoljstvo biti kapiten Srbije

‘Ne znam da li sam zaslužio’ Jokić: Privilegija je i zadovoljstvo biti kapiten Srbije

Ne znam da li sam zaslužio, mnoga velika imena su nosila kapitensku traku, izjavio je danas u Beogradu košarkaški reprezentativac Srbije Nikola Jokić i istakao da je privilegija i zadovoljstvo biti kapiten nacionalnog tima.