Blic Objavljeno pre 2 sata

„OTAC JE BIO BOLESTAN, A JA GA NISAM OBIŠLA“ Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila na samrti i ispunila mu želju: „Nikada nije video unuku“

„OTAC JE BIO BOLESTAN, A JA GA NISAM OBIŠLA“ Pevačica se i danas kaje što ga nije posetila na samrti i ispunila mu želju: „Nikada nije video unuku“

Pevačica Marta Savić se već duže vreme ne eksponira u javnosti i o privatnom životu retko govori. Ona sa kolegom Miletom Kitićem ima ćerku Elenu koja je krenula stopama roditelja, a jednom prilikom je...