Mondo Objavljeno pre 2 sata

„Krao sam ljudska tela i jeo ih“: Horor u komšiluku, uhapšen portir bolnice zbog kanibalizma

„Krao sam ljudska tela i jeo ih“: Horor u komšiluku, uhapšen portir bolnice zbog kanibalizma

U Budimpešti uhapšen muškarac koji je priznao da je jeo ljudsko meso, a policija istražuje poreklo pronađenih ostataka.