Blic Objavljeno pre 2 sata

„AKO JE NJOJ DOBAR, ŽELIM IM SREĆU“ Igor X je imao BURAN razvod od Mine Kostić, a ovako komentariše Kaspera – morao je da mu se zahvali

„AKO JE NJOJ DOBAR, ŽELIM IM SREĆU“ Igor X je imao BURAN razvod od Mine Kostić, a ovako komentariše Kaspera – morao je da mu se zahvali

Pevačica Mina Kostić napustila je psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće. Pevačica je u bolnici provela 23 dana, a njeno stanje je zabrinulo javnost.