B92 Objavljeno pre 1 sat

Šarif se oglasio nakon pregovora, izdvojio jednog čoveka; „Bez njega ne bi bilo napretka“

Šarif se oglasio nakon pregovora, izdvojio jednog čoveka; „Bez njega ne bi bilo napretka“

Premijer Pakistana Šehbaz Šarif izjavio je danas da je prvi sastanak Komiteta na visokom nivou u okviru Islamabadskog memoranduma o razumevanju uspešno završen u švajcarskom Burgenštoku.