Republika Objavljeno pre 2 sata

NEMA VIŠE MOBILNIH TELEFONA U ŠKOLAMA: Država podnela predlog novog zakona

NEMA VIŠE MOBILNIH TELEFONA U ŠKOLAMA: Država podnela predlog novog zakona

Zabrana bi se odnosila na upotrebu telefona u učionicama, kao i tokom pauza, uz neke izuzetke poput zdravstvenih razloga, ili ako škole to dozvole u obrazovne svrhe.