B92 Objavljeno pre 2 sata

Selektor nakon velikog boda na Mundijalu: „Završili smo meč u teškim okolnostima“

Selektor nakon velikog boda na Mundijalu: „Završili smo meč u teškim okolnostima“

Selektor Zelenortskih ostrva Bubista je nakon remija protiv Urugvaja (2:2) u drugom kolu Grupe H na Svetskom prvenstvu istakao da je njegov tim još jednom pokazao karakter i borbenost protiv favorizovanog rivala.